مکمل معدنی مرغ تخمگذار

تاریخ: 3 بهمن 1398, 00:19
شکایت
مکمل معدنی مرغ تخمگذار

مکمل معدنی مرغ تخمگذار
مواد معدنی بر خلاف سایر مواد مغذي در بدن ساخته نمی شوند و علیرغم اینکه در مقادیر اندکی در بدن یافت می شوند، وظایف متعدد و مهمی را بر عهده دارند. از آن جمله می توان به حضور و ایفاي نقش در ساختمان بافت ها، فعالسازي آنزیم ها و هورمون ها، بهبود فرایندهاي تولیدي و تولیدمثلی و تقویت سیستم ایمنی اشاره نمود. بنابراین طبیعی است که کمبود این عناصر ضروري مشکلات متعددي را چه از لحاظ سلامت عمومی و چه از لحاظ اقتصادي به دنبال دارد که بسته به شدت کمبود، این اثرات می تواند از کاهش تولید تا مرگ متفاوت باشد.

نیازمندی مواد معدنی سویه های مرغ‌های تخمگذار با یکدیگر متفاوت می باشند که گروه علمی، تولیدی و بازرگانی مهرگان رشد علاوه بر تولید فرمول عمومی سازمان دامپزشکی کشور، برای هر سویه با توجه به نیازمندی‌های تغذیه ای مواد معدنی مکمل معدنی ویژه همان سویه را فرموله و به پرورش دهندگان عرضه نموده است.

مکمل‌های معدنی اختصاصی و عمومی مرغ تخمگذار تجاری و مادر تولید شده توسط گروه تولیدی مهرگان رشد توانسته است نیاز تمامی مواد معدنی مورد نیاز جیره شامل آهن، روی، مس، منگنز، کبالت، ید و سلنیوم را برطرف نماید.

استفاده از این مکمل‌ها مستلزم ارتباط مداوم پرورش دهنده و تیم علمی گروه تولیدی بازرگانی مهرگان رشد می باشد، تا بتوانند در زمینه مدیریت تغذیه و استفاده از این محصولات در رابطه با موارد مدیریتی مانند تغییرات  اقلیمی،دمایی و محیطی بهترین جیره را متناسب با مکمل‌های تولیدی گروه علمی و بازرگانی مهرگان رشد را دسترس پرورش دهندگان محترم قرار می دهند.
لینک کوتاه مطلب: https://mehreganroshd.com/?newsid=8


به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابهتمامی حقوق برای مهرگان رشد محفوظ است.
انصراف